Погодні умови у парку «Феофанія» cтаном на: 07.03.22 16:00

Температура: 1.2 °C
Вологість: 62 %
Тиск: 756.3 мм рт.ст.
УФ-індекс*: 0.0
Точка роси: -5.3 °C

Схід: 6:30 Захід: 17:50

Дані фіксуються власною метеостанцією Davis Vantage Pro Plus і оновлюються з періодичністю в 15 хв.

*УФ випромінювання і рекомендовані міри захисту

УФ індекс

Ризик

Рекомендації

1

Низький

Зазвичай немає необхідності в захисних мірах. Ризик впливу мінімальний, якщо немає підвищеної чутливості до УФ-випромінювання.

2
3

Помірний

Якщо УФ-індекс ближче до низьких значень, необхідності в ніяких істотних захисних мірах не має. В іншому випадку, сонцезахисні окуляри, головний убір і крем з SPF 15 фактором захисту на непокриті ділянки шкіри.

4
5
6

Високий

Є високий ризик впливу ультрафіолетового випромінювання. Захисні міри повинні включати в себе сонцезахисні окуляри, головний убір, крем з SPF 30 фактором захисту на непокриті ділянки шкіри.

7
8

Дуже високий

Використання доступних ділянок з тінню ( парасольки, будівлі тощо ). Якщо ви знаходитесь на сонці, використовуйте широкополі капелюхи, сонцезахисні окуляри, легкий одяг що покриває руки і ноги, а також нанесіть крем з SPF 30 фактором захисту на відкриті ділянки тіла.

9
10
11

Екстремальний

Уникайте перебування на сонці поки не зменшиться УФ-випромінювання. Якщо це неможливо, носіть широкополі капелюхи, сонцезахисні окуляри, легкий одяг, що покриває руки і ноги, нанесіть крем з SPF 30 фактором захисту на відкриті ділянки тіла.

Примітка: захисні заходи рекомендуються для дорослих з відносно світлою шкірою. Діти і люди з дуже світлою шкірою або з підвищеною чутливістю до сонячного світла повинні подбати про додаткові заходи захисту.